RB Model
productsaboutcontactinformationbasket
english polskilogin 
Witamy na internetowej stronie firmy RB Model. Na wstępie parę słów o historii firmy. Na rynku polskim działamy od 1998 roku, na rynku światowy od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej w 2004r. W tym czasie zdołaliśmy wprowadzić na rynek ponad 1200 produktów. Zaczynając od produkcji części do modeli pływających rozwijaliśmy naszą ofertę poprzez produkcję przeróżnych elementów do modeli kolejowych, militarnych, jeżdżących w skalach od 1:6 do 1:700.

Jesteśmy maą firmą złożoną z 6-8 osób w zależności od potrzeb i obciążenia produkcyjnego. Cenową przewagę nad konkurencją zyskujemy dzięki dużej liczbie mini obrabiarek CNC oraz wysokiej automatyzacji produkcji. Naszym celem jest dostarczanie dobrych produktów w dobrych cenach.

Ze względu na coraz wiąkszą ofertę własnych produktów zdecydowaliśmy ograniczyć produkcję na zamówienia indywidualne. Nie wykonujemy już pojedynczych egzemplarzy. Akceptujemy jednak zamówienia na produkcję mało i średnio ilościową zaczynającą się od kilkuset sztuk.

Mamy nadzieję, że w niedługim czasie rozszerzymy naszą ofertę i ilość naszych produktów się podwoi.

Zespół RB Modelcopyright © 2008 RB Model